TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Veľký Krtíš » Modrý Kameň » Pozemky » Pozemok pre rodinné domy »

Stavebný pozemok 5785 m2 na polosamote - Modrý Kameň

Stavebný pozemok 5785 m2 na polosamote - Modrý Kameň

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - vydané stavebné povolenie (100 m2). Súčasťou predaja sú aj priľahlé pozemky a príslušenstvo. Stojí tu už aj betónová platňa. Stavebné povolenie bolo vydané na chatu (možná zmena na RD), v prípade záujmu možnosť projektovej dokumentácie. Elektrina v dosahu - vybudovaná a zaplatená prípojka k pozemku. Vodu je najlepšie riešiť vŕtaním studne – v oblasti nie je žiaden problém s vodou. Prístup po asfaltovej, celoročne udržiavanej ceste, vedľa je len jedna susedná chata. Väčšina pozemku je oplotená, súčasťou predaja je aj maringotka, sklad, úle na včely. Na pozemku sa nachádza aj pivnica, v tej je však trvalo spodná voda. Obhliadky a informácie 7 dní v týždni - maklér - Zuzana Pčolárová - 0918 317 560. VŠEOBECNE: Lokalita: Modrý Kameň, okres Veľký Krtíš POPIS POZEMKU A JEHO VYUŽITIE: * prístup na pozemok po asfaltovej ceste * pozemok sa nachádza na pokojnom mieste mimo hlavnej cesty, je udržiavaný PRIPRAVENOSŤ K VÝSTAVBE: - Vydané stavebné povolenie PLOCHA A ROZMERY: * ponúkané pozemky majú celkovú výmeru 5785 m2 * strany pozemku: - rozmery pozemku cca 35- 160 m INŽINIERSKE SIETE: - V dosahu elektrina (zaplatená rozvodová skriňa) OKOLIE a OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: * pozemok je vedľa asfaltovej cesty, pár km do okresného mesta Veľký Krtíš * okolie lesy, lúky, usadlosti, chalupy PLATBA: * CENA: 32.000 eur – v cene je kompletný právny servis a poplatky na kataster CELKOVÝ DOJEM: * veľmi pekné tiché miesto neďaleko okresného mesta, vhodné na záhradu, chatu, rodinný dom, menšie hospodárstvo

Cena: 32 000,00 €

  5,53 €/m2

Kategória: Pozemok pre rodinné domy - Predaj

Lokalita: Veľký Krtíš - Modrý Kameň
(Pozemok pre rodinné domy - Modrý Kameň)

Rozloha pozemku: 5 785 m2

Dátum aktualizácie: 14.12.2018

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Winners Reality, s.r.o.

Mlynské Nivy 73, Bratislava
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Zuzana Pčolárová
+421 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk